Kedimin Kusma Sonrası Endişem

nursaricam

Merhaba az önce yapmamam gerek bişi yaptım ve içeceğimden bir damla içirdi ama hemen bir iki dil attı ondan önce de tüy pastili yedirmiştim. Bunun sonucunda olsa gerek kustu. Açık ası bu beni çok korkuttu. Fazla bir kusma değil ama yine de endişe ettirici diyebilirim. Aradan bi 30 40 dk geçti şuan. Kusma sonrası yemek yedi oyun oynadı. Su pek içmedim bende zorlamadım. Sizce bundan sonra endişe etmeli miyim

3 CEVAP

ihsanure78

Kediye alkol vs içirmediysen bişey olmaz ya.

simbakedi

oyun oynayip yemek yemis sorun olmaz. bir de diskisini kontrol edin sabah. normalse sorun yoktur. bence hic sorun kalmamistir ama yine de onlem olsun diye dedim

nursaricam

Yok yok sütlü çay o da bir anlık dalgınlıkla neden yaptıysam zararlı olsa içmez felsefesiyle herhalde