Kedi Süt Tozu

ben kedime 4 günlükken itibaren bakıyorum internetten biraz araştırma yaptım 6-7 hafta diyor ama ben kedimi sadece 1 ay süt tozu ile besledim (4 hafta) o zaman sorduğum kişiler bir şey olmaz geç demişlerdi ama şuan da tekrar bi kafama takıldı ileride bir sorunu olurmu şuan 4 aylık .

3 CEVAP

Pufininelifi

Merhaba sorunuzun cevabını bilmiyorum ama hangi marka süt tozu kullandığınızı merak ettim. Bu kadar küçük bir kediyi süt tozuyla hayatta tutmak çok zor olsa gerek.

beyzathemoc1

eğer verdiğiniz mama kaliteliyse çok da sorun olmaz veterinere danışarak vitamin takviyesi alırsanız daha iyi olur

Anonymus998421

Bir sağlık sorunu olmaz ama tabii eğer verirseniz daha iyi olur.Kediler sütü çok sever hem onu sevindirmiş olursunuz.