Alman Kurdu

NSukun

Alman kurdu için uygun fiyatlı kuru mama arıyorum köpek benim değil eşimin iş yerinde bırakmışlar bakan eden yok mama kısırlaştırma aşı işlemlerini üstlenmeye çalışacak ama fazla bütçemiz de yok öyle her mamayı da yemiyor bizim zaten iki kedimiz var onların bile aşısını geciktirdigimiz oluyor aslında ayıracak bütçemiz yok ama vicdanen rahat etmediğimiz için bakımını üstlenmeye çalışıyoruz o yüzden uygun fiyatlı birşeyler önerirseniz seviniriz

6 CEVAP

Aleynademirtas

Mystic de uygun fiyatlı içeriği güzel fakat doğru olup olmadığı bilinmiyor ben oğlum için pro plan kullanıyorum 180 TL 3 kilo ama ben indirimde 110 TL ye aldım bu şekilde indirimleri yakalarsanız çok daha uygun ve kaliteli mam tüketebilir

BerenZ

Goody yiyeceğini pek sanmıyorum, 1 kere alma gafletinde bulundum beslemeye gittiğimiz bölgedeki köpekler aç kalmayı tercih etti. Liva, Trendline, Econature, King uygun fiyatlı önerebileceğim markalar.

berfinnkyy

Merhaba🤗
Köpek mamaları genellikle pahalı olur. Ve genellikle kaliteli markalar olduğu için pahalıdırlar. Ama size önereceğim 2 marka var.
‘Goody’ ve ‘aro’ marka köpek mamaları diğerlerine göre en ucuzlarıdır.
Goody marka ortalama 120 tl
Aro marka iste ortalama 80 tl

Umarım yardımım dokunmuş olur görüşürüz✅🤗

gulsump

bence econature alın 15 kilo civarında olan paketler uyguna gelir, do bi da kanalı da hayvanları o markayla besliyor üst segment bir mama olmasa da içeriğinin kötü olduğunu sanmam

nocvas

Kendin pişirsen olmaz mı hayvanda ev yemeği seviyordur belki öğrenmiş olurduk.

irmtnc3

Myscit bonocibo felicia prohocci Ya da günlük kendiniz yemek yapabilirsiniz şok ta 10 tl ye 5 tavuk butu aldım kemikli içine pirinç havuç zeytinyağı koydum iyice kaynattım sonra Kemikleri ayıklayıp karıştırarak tavuklu havuçlu pilav yaptım yanına az bir şey kefir koydum kendi köpeklerime öyle güzel yediler ki bunu da deneyebilrsiniz :) 100/100 yeme garantili