Kedim Herşeyi Yiyor Yardım

esmadilsu

arkadaşlar kısırlaştırdıltan sonra her şeyi yiyor daha demin çöpün içinden etin kağıdını alıp bir ısırık yedi bir şey olurmu baş edemiyorum çok kilo aldı zatem

2 CEVAP

Anonymus998421

Eğer kilosu normalin çok fazla üstündeyse ve bu durum obeziteye doğru gidiyorsa kesinlikle veterinerinizle görüşün belki diyet mamaya ya da direkt diyet yapması gerekebilir.Onun dışında zaten kısırlaştıktan sonra iştah artışı normal bir şey.

aysekara1

Benim kız da aynı durumda. Mamalarının çöplerini bile yiyor görmezsek takip edip dikkatli olmanız gerekiyor.