4. Kedinin Diğer Kedilerle Anlaşması !!!!

Herkese merhaba geçmiş sorularımı da görürseniz eğer konum yine 4. Kedi. Bir aydır aynı ortamdalar artık birlikte yaşıyorlar çok şükür önceden bir araya getirmek mümkün değildi. Ama tam alışmış değiller hala bir iktidar savaşı var aralarında. Dördüncü kedi tuvalete yöneldiğinde digerkedi hemen yanına gidiyor. Yada diğer başka kedime yanasmaya kalksa hemen hirlamaya basliyor. Yani tam olarak kavga etme sürecini nasıl yenebilirim ? Sürekli kavga etmiyorlar ama gün içinde iki üç kez oluyor diğer üç kedi birbirleri ile böyle değil çok iyi anlaşıyor. Yine şükür diyorum aynı ortamda yaşamayı ogrendiler ama benimsediler hala guven sorunu var sanırım bizi de kiskaniyorlar napsam bilemedim fikirlere ihtiyacım var teşekkürler

5 CEVAP

Ya evet ayirmiyoruZ bahsettiğiniz gibi ama hala bir iktidar savasi hakim. Birbirlerine yanaşmiyorlar. Diğer üç kedi kırk yılda bir kavga eder. Özellikle gece kavga etmeleri sıklaşıyor biz uyurken yani. Mamadir tuvlettir birbirlerine karismasalar süper olacak bunu aşmak istiyorum. Bir de bazen eski kedi takmazken çevresinde rahat dolaşırken bir anda kafaya takip güç gosterisi yapmaya başlıyor eski kedi yeniye uğraşıyor onunla inşallah zamanla bu durumu da atlatiriz ama ekstra bir öneri varsa süper olur . Teşekkür ederim ☺️

Anonymus998421

Bazı kediler ne kadar zaman geçse de birbirleriyle anlaşamıyorlar.Önemli olan aynı ortamda yaşamayı öğrenmiş olmaları.Kaldı ki kavga etmeleri de gayet normal birbirlerine zarar vermedikleri sürece.Onlar da bir can sonuçta tıpkı biz insanlar gibi arada kavga edebilirler.

Benimsemediler hala *

gozdeyilmaz

Bizde sizinle aynı süreç içerisindeyiz 3.kedimiz geldi büyük çaplı ısırmalar ya da kavgalar olmadığı sürece çok araya girmemeye çalışın o zaman size cephe alabilirler illa ki kavgalar oluyor bizim 3 senedir birlikte yaşayan 2 kedimiz hala kavga ediyor

Ya evet ayirmiyoruZ bahsettiğiniz gibi ama hala bir iktidar savasi hakim. Birbirlerine yanaşmiyorlar. Diğer üç kedi kırk yılda bir kavga eder. Özellikle gece kavga etmeleri sıklaşıyor biz uyurken yani. Mamadir tuvlettir birbirlerine karismasalar süper olacak bunu aşmak istiyorum. Bir de bazen eski kedi takmazken çevresinde rahat dolaşırken bir anda kafaya takip güç gosterisi yapmaya başlıyor eski kedi yeniye uğraşıyor onunla inşallah zamanla bu durumu da atlatiriz ama ekstra bir öneri varsa süper olur . Teşekkür ederim ☺️