Bozuk Mama Nasıl Anlaşılır?

ilknurgulmek

***********dan felicia somonlu mama aldım son kullanma tarihi de 2022 ama kokusu biraz ağır geldi bir de geçen gün de *********** da sahte ürün vesayre satıldığını görünce tedirgin oldum. Felicia somonlu mama kullanan varsa kokusu yoğun mu yoğun bir balık kokusu alıyorum normal mi ? Kedim mamayı yiyor ama bozuk olsa yer miydi?

4 CEVAP

simbakedi

felicia bilmiyorum da nd somonlu mesela balik carsisindaymissiniz gibi kokuyordu. belki felicia da oyledir. bir de hangi site bosluklu yazarsaniz yardimci oluruz

Snzlc

Eğer mama bozuksa kediniz ishal olur veya yediklerini çıkartır. Siz kumunu temizlerken iyice bir bakın bence.

ilknurgulmek

H e p s i b u r a d a

ilknurgulmek

Felicia da okuduğum kadarıyla kokuyormuş baya artık dediğiniz gibi gözlemlicem şu anlık bir sıkıntı gözükmüyor ama olmaz da inşallah