True İnstinc Kedi Maması

Lisanisan

True instinc kedi maması nasıl sizce kedim kısır ve almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım ?

10 CEVAP

Unabomberr

Instinct high meat olanı güzel dönüşümlü kullanıyorum memnunum. Arada farklı mama olarak verilebilir.

duman_cat_world

Alabilirsiniz kesinlikle. İçeriği vs. çoğu markadan daha iyi; Proplan, Hill's veya RC den bile. Kediniz de tadını severse ve kendisine iyi gelirse oldu demektir. 😻 Ancak şu and kullandığınız mamadan memnunsanız aksiyona atılmayın bence. 👈

FfUuRrKkAaNn

bence çok gereksiz bir mama paketi 1.25 kg ve gereksiz pahalı üstelik içinde mısır pirinç buğday yulaf vs var onun yerine daha iyi olan Tahılsız seri mamaları deneyin Nd acana ve orijen eğer iyi gelirse devam edin iyi gelmez ise tahıllı seri olan pro plan Royal Canin hills kullanabilirsiniz

theyusra

true instinct orijenin 7.7 aldığı puanlamada 7.6 puan almış bir mama, en iyi markalar arasında geçiyor. içinde mısır yok mısır proteini var, yulaf ve pirinç de bilinenin aksine kediler için (başka şeylerle birlikte verildiğinde) çok yararlıdır :) gayet kaliteli yani korkmadan alabilirsiniz.

Asliszgn

Kedim aşırı seçici olmasına rağmen severek yediği sayılı mamalardan biri

koalandalago

Yurt disindaki listelerde bile cok iyi puanlar almis bir mamadir true instinct :) Bizim kedilerimiz de severek kullaniyor. Allaboutcats, catfooddb gibi sitelerde detayli inceleme ve analizlerine de bakabilirsiniz. Allaboutcats.com'un 2021 british shorthair kediler icin en iyi mamalar listesine de girmistir. Onemli ozellikleri soyle vurgulanmis;
Promotes healthy digestion
Doesn’t contain artificial additives
Contains natural omega 3 and omega 6 for healthy coat and fur.
Kisacasi, tavsiye edilir. :)

Palyaco

Benim kedim pek sevmemişti suan exclision kullanıyorum kesinlikle çok lezzetli yiyiyor İtalyan malı bu işi biliyorlar

Lisanisan

Normalde Nd kullanıyordum zaten ama kedim sürekli yiyince sıkılıyor arada değişiklik yapmak istiyorum arada bundan sonra true instinc ile dönüşümlü kullanmaya karar verdim teşekkür ederim 💗

Lisanisan

Eclusion markası içeriği güzel ama domuz yağı var onun için kullanmak istemiyorum

duman_cat_world

Lisanisan
Domuz yağı olması bir problem oluşturmaz, sonuçta kedi yiyecek siz değil. Kedilerin dini yok sonuçta, onların yemesinden bir şey olmaz :)