Kedi Sıvı Ödülü

Lisanisan

Kedime sıvı ödül maması veriyorum meo ve wanpy markalarını haftada bir veya arada da haftada iki kez veriyorum bir zararı olur mu ?
Daha az mı vermek gerekli

7 CEVAP

diablerose

2 haftada 1 veriyorum ben. wanpy marka ödüle bayılıyor 😃

duman_cat_world

Cok daha iyi yapıyorsunuz, hem kediniz mutlu olacaktır, hem de çok fazla vermediğini için bir sıkıntı olmayacaktır. Bu arada soylemek isterim, Me-O marka sıvı ödüle kediniz bağımlı olabilir, onu Wanpy'den de az vermenizde yarar var.

simbakedi

hangi siteden aliyorsunuz acaba ben de almak istiyorum da bulamadim bircok sitede. bazilarinda saticiya guvenemedim yildizsiz oldugu icin

asudekamis

Ben neredeyse her gün wanpy veriyorum kıtlıktan çıkmış gibi yiyor hiç bir zararı olmaz

Lisanisan

Ben petlebi sitesinden alıyorum meo ve wanpy i

Lisanisan

Çok teşekkürler cevaplarınız için 🥰

pablopicasso

İshal yapmıyor mu?