Kedilere Koyulan "Mia" İsmi

ebrardogan

Neden herkes kedilerine Mia ismini koyuyor. İsim bulmak çok kolay. Ayrıca her yerde mia ismi var. Artık kusacağım yaa

7 CEVAP

simbakedi

konulan isimlere de mi laf ediliyor artik anlamadim :D cok gereksiz bir baslik olmus yani

Anonymus998421

Herkesin kendi düşüncesi.Yargılamak bize düşmez.Ayrıca kusacağım demeniz biraz ayıp yani sonuçta hepsi bizim can dostumuz.

ruthiees

napim

tyguler

kim ne isim koyarsa koysun bize ne. boncuk minnoş maviş isimleri de çok var ne yapalim isimlerini mi degistirelim kim ne isterse koyar

ruthiees

tamamda bizi ne ilgilendirir

Badem22

Haklı bir isyan olabilir bi tık katılıyorum klişe olsa bile farklı isimlere bakmak bu kadar zor değil :D

ruthiees

tamamda bizi ne ilgilendirir