Smokin ??

Badem22

Kedimin karnesinde tekir yazıyor ama kedim smokin acaba smokin bir cins değil mi bilgisi olan var mı

7 CEVAP

Aslideniz23

smokin bir cins değil bir tür bu nedenle cinsine tekir yazar benim kızımda tortishell ama aşı karnesinde tekir yazıyor

Snzlc

Kediniz tekir değil zaten tekir de bir kürk tipi aynı smokin gibi cins değil.

Feronia

Tekir de desen ismidir. Melez/Bilinmiyor/Evcil uzun tüylü (domestic longhair) vb. şeyler yazılabilir.

Lils

Benim kedim de smokin yazıyor cins olarak.

Feronia

Tekir de smokin de tüy desenlerine verilen isimlerdir. :)

Anonymus998421

Büyük ihtimalle sokak kedisi olduğu için pek önemsemeden tekir yazdılar.Ama kediniz smokin bundan bir şüpheniz olmasın.

Badem22

Teşekkür ederim :)