Kaka Kıvamı Nasıl??

zeysf

kedimin kaka kıvamı nasıl acaba aylardır ishalle uğraşıyoruz gelebildiğimiz en iyi kıvamlardan biri ? normal dışkı böyle mi oluyor?

10 CEVAP

simsek_sevval

Bu kadar pek olmuyor ama bence düzelmiş sayılır normali bi tık daha katı diyebilirim

yumuşak kıvamlı biraz daha kıvamlı olması gerekiyor bizde de aynı problem vardı proplan mamayla düzeldi bence sizde bir deneyin

Snzlc

Bizimkinin de böyle ama bir sıkıntısı yok. İnternette kedilerin 1 yaşına kadar yumuşak dışkıladığını okumuştum.

simbakedi

normal kaka baya sert gorunumlu oluyor zaten. dokundugunuzda hemen de olmasa parcalaniyor. ishalle ugrasiyorsaniz baya yol kat etmissiniz zaten bu sekle getirene kadar. gecmis olsun bence duzelir yakinda.

Elifsu17

normal kaka kıvamlı ama sert OLMAMALI. şuan ishalden iyileşme görülüyor, bi sıkıntı olduğunu sanmıyorum. yakında daha iyi olur

beyzathemoc1

yavruysa gayet iyi ama yetişkinse çok az daha katı olması lazım

zeysf

@beyzathemoc1 7 aylık kedimiz

zeysf

@beyzathemoc1 7 aylık kedimiz

zeysf

@nacinin_hemsiresi teşekkür ederim ancak ishal proplana kademeli geçiş yaptığımız sürede başladı. şu an virbac gastrointestinal mama kullanıyoruz 2 aydır inşallah düzelir bir an önce

FfUuRrKkAaNn

  • gayet iyi