Hamile Köpeğim Mama Değişikliği Sonucu İshal

kopekkk

Yaklaşık 5 gün önce kullanmaya başladığım Hills büyük ırk yavru köpekler mamasını vermeye başladığımdan beri yumusak kaka yapıyor bundan önce brit çare hypoallergenic kullanıyordum şimdi hamile olduğu için ne yapsam bilemedim önerileriniz var mı

4 CEVAP

kopekkk

Teşekkür ederim cevabınız için mama değiştirince oluyordu ama bu sefer hamile olduğu için endişelendim normal sanırım böyle olması

simbakedi

su icimine biraz daha dikkat edin yine de hem hamile hem ishal uzun sure devam ederse hem bebekler hem de anne icin tehlikeli olur. veterinerle haberlesin yine de. bize probiyotik vereceklerdi mesela belki size de oyle bir sey verirler

kopekkk

Sanırım bir anda geçiş yaptığımız için oldu ve bu hafta içinde biraz farklı şeyler de yedi ondan olabilir mi

simbakedi

kedilerde bir anlik degisiklierde ishalle karsilasiliyor kopeklerde de boyledir diye dusunuyorum. ben boyle zamanlarda tavuk haslayip veriyordum kedime o zaman iyi geliyordu