Köpek Bakımı

Emre_4515

Köpeğim taranırken bile elimi ağzı ile tutup çekiyor ödül vermezsem kalkıp gidiyor bunu bile yapmak çok zorlayıcı olabilirken tırnaklarını kesip bazı bölgelerini traş etmem ve dişlerini fırçalamam lazım köpeğimi sabit tutmam için önerisi olan varsa şimdiden teşekkürler

1 CEVAP

PumCatLitter

Genelde banyodan kaçan köpeğimiz için şekersiz fıstık ezmesi kullanıyoruz. instagram videolarından esinlenmiştik. deneyebilirsiniz.
yine aynı videolarda tv izleyen köpekler de oluyor deneyin şansınızı :))