"Bi Mamada Benden" Firmasına Yapilan Bağışlar Hk.

Arkadaşlar merhaba "bi mamada benden " isimli bir firma avmlerde hayvanların sağlık ve beslenme ihtiyaçlari için para topluyor. Bağış toplayanlar öğrenci olduklarını ve bunun bir proje olduğu söylüyorlar ama biraz zorlayınca bunun yalan olduğunu öğrendim .
Açıkcası bu paralar gerçekten sokak hayvanlarınamı gidiyor emin olamıyorum daha önce bağış yapan veya bilgisi olanlardan yorum bekliyorum.

5 CEVAP

duman_cat_world

Yani ben de güvenemiyorum çok... Bu yüzden sokağımdaki kedileri besliyorum, onun dışında bağış için güvendiğim tek yer ise Petlebi ❤️ Çünkü foto yayınlıyorlar.

Valla insanların merhametini ve hayvan sevgisini de kötüye kullanıyor bazıları. 😪😪

sevimldost

Bağış yerine kendim alıp sokaktaki kedilere veriyorum🐾😺😊

Cubik

Ben bağış yapmıştım?! Hepsi yalan mıymış...

deniznergis

ben yapmıyorum açıkçası alıp kendim veriyorum sokak kedilerine

tyguler

biz bagiş yapmistij da mesela bize mama sattılar oyle bi bagışti yani paranin kedilere mama olarak gittiği belliydi