Köye Gidicem

Köye geldim ama aklım kedimde kaldı evin her yerine mama ve su kapları koydum öğlen 2 de (Çarşamba) yola çıktık 2 gün sonra cuma günü eve gelicez. Gene dedemi haber ettim eve baksın diye ama aklım onda kaldı çok problem olur mu

8 CEVAP

Denizygt

Bende 3 gün mecburi olarak yanlız bıraktım mama suyunu yedekli olarak bırakmıştım oyuncaklarınıda odaların çeşitli yerlerine yerleştirdim gün aşırıda yengem inip kontrol etti hiç bir sıkıntı olmadı döndüğümde sadece çok özlemişti doğal olarak geldiğimden peri ben nereye gidersem peşimde

Marslipati

Bende köye geldim mecbur dün aksam geldim yarın 1 de geri gidicem evin heryerine su mama koydum devirebilcegi seeri kaldırdım kapıları sabitledim abim bugün gitti hiç bir sorun olmadi sadece özlemiş bizi abimin yanından hiç ayrılmamış yarın gidince sevgiden bogucam onuu çok özledimm merak etmeyin hiçbirsey olmaz bende korktum ama zaten yaz ayları olduğu için genelde uyuyorlar

Sindycan

ben de yarın yola gideceğim bir buçuk gün kalacak max kendimi rahatlatmaya çalışıyorum. bir şeycik olmaz inşallah minnoşlara.

MrMirmir

Merhaba iyi bayramlar dilerim. Öncelikle aynı durumu ve endişeyi ben de paylaşmıştım. Pazar günü akşam yola çıktık ve kedimizi evimizde bıraktık, dün akşam da döndük. Bizi çok özlemişti, çok şükür bi problemi yoktu umarım sizinki de sadece sizi çok özler :)

Sindycan

güncelleme :) benim minnoş gayet iyi, yalnızca ilk görünce trip attı biraz kaçtı koştu, şimdi yanımdan ayrılmıyor oyun oynuyoruz :)

Aynen öyle bizimkinin de bi sıkıntısı yok kapıda karşıladı direk sonra kızdı biraz ardından eski haline döndü

Yagmuuuur

Ağh çok korkuyorum tüm gün ağlar diye çünkü ben tek gittiğimde odama gidip ağlamış ve şimdi evdeki herkes gidicek 4 gün kuzenlerime bıraksmıyorum çünkü kedisi var ve kedimden nefret ediyo onu odaya kapatmalarını istemiyorum napçağm ben

Aynen mecbur benim de çok sıkıntı olmaz umarım aklım kaldı biraz ama yapacak bir şey yok. Köye getirmeyi düşündüm uzun yolda yapabilir miydik bilmiyorum