Arkadaslar Kedimin Vücudunda Yara Cıkmıs?

Hilalkaya3435

Kedimin vucudunda sivilceye benzer seyler cıkmıstı. Dün kardesim bu fotoğrafı cekmis. Ne olabilir sizce cok kasınıyormus pire vs alerji yapmıs olabilir mi? Ben şuan hastanede kaldıgım icin en erken salı götürebilirim veterinere lütfen bilgisi olan yardım edebilir mi?

7 CEVAP

Hysteria

mantarda ilk belirtiler çok kaşıntı ve bu tür dökülmeler. kediniz son zamanlarda yoğun stres yaşadı mı? maalesef korksakta mücadele etmek zorundayız

Hilalkaya3435

Yaklasık 4 ay once kısırlastırdık. Onun dısında bi stres yasamadi. :(

Renklipati

Alerji kaynaklı da olabilir mamalar bazan alerji yapabilir,mantar ise zaten o bölgede tüy dökülmesi yaşanır gözlemleyin veterine götürün en azından resim atın daha detaylı bilgi verir

Hilalkaya3435

Selam arkadaslar, veterinere gittik. Pire kaynaklı yaraymıs:( düzenli yaptirdiğim halde iç-dıs parazitini. Bakalım duruma göre tekrar bilgilendiririm sizleri. Yasayan arkadaslar varsa diye detaylı bilgi vermek istedim. Kısırlastırdık yakladık 4-5 ay once stres yasadı tabi :(

Hysteria

mantar olma ihtimali var fotoğraf çok net değil sanki öyle duruyor. veterinere götürmekte fayda var geçmiş olsun.

Hilalkaya3435

Once sivilce gibiydi sonra böyle oldu götüreceğim ama korktum belki daha once yasayan olmustur diye sorayım dedim, tesekkür ederim

Hysteria

mantarda ilk belirtiler çok kaşıntı ve bu tür dökülmeler. kediniz son zamanlarda yoğun stres yaşadı mı? maalesef korksakta mücadele etmek zorundayız