Bu İki Yavruya İsim Arıyorum :’)

drybean

merhaba bugün bu yavrucukları sahiplendik bahçede bakabilmek için ikisi de erkek, isim önerilerinizi bekliyorum :)) göbüşümüzü ısırmak isteyenleri bekleriz.

18 CEVAP

Hilalllllll

@Renklipati ye katılıyorum gece ve gündüz çok güzel isimler daha önce hiç aklıma gelmedi fındık ve fıstık ta olabilir maşallah.
🐾

Basakdd6

Çok tatlılar maşallah sağlıkla büyüsünler🐣Aklıma gelenler Sezar,Asil,Ateş,Tarçın ve Dost

simbakedi

ay gobuslerini yerim onlarinn hayirli olsun masallahhh ❤️ edi budu koyardim ben hic guzel isimler degil ama hahshdjsjdbdj

theyusra

avani, avalon, togo, astral, galaksi, luthando, kosmo, lars, vegas. isim listem biraz geniş ama yazmaya üşendim hahshaha O GÖBÜŞLERİ NOMNOM YAPARIM TİPLERE BAK

Renklipati

Hayırlı olsun maşallah ikisine de şirinler...
Biri biraz esmer gözüküyor resimde o yüzden aklıma gelen isimler de
Gece & Gündüz

CalicoMinos

Cinsi ne bu köpeklerin

CalicoMinos

Cinsi ne bu köpeklerin

CalicoMinos

Cinsi ne bu köpeklerin

CalicoMinos

Cinsi ne bu köpeklerin

CalicoMinos

Cinsi ne bu köpeklerin

CalicoMinos

Cinsi ne bu köpeklerin

CalicoMinos

Cinsi ne bu köpeklerin

CalicoMinos

Cinsi ne bu köpeklerin

CalicoMinos

Cinsi ne bu köpeklerin

drybean

sokak köpeği ikisi de, cinsleri ne bilmiyorum