Kedim Mama Yemiyor

Melisoderin

Felicia tavuklu mama kullanıyorduk bittiği için yeniden aynısı aldım malesef yemiyor kullanan var mı bu mamayı içinde taneciklerin hepsi aynı değil sahte mama olabilir mi normalde üçgen şeklinde içi sanki kırılmış gibi bir tuhaf kedimde yemedi ne yapmam gerekiyor yemesi için eski maması hiç kalmadı malesef karıştırıp veremiyorum yeni almam mümkün değil param hiç yok malesef napıcam

4 CEVAP

Melisoderin

Mamanın içinde parçalar var aynı boyutta değil

simbakedi

bu sirada tavuk, et vs haslayabilirsiniz ac kalmasin diye. hangi siteden aldiniz harflerin arasinda bosluk birakip yazabilir misiniz

Melisoderin

T. Yr. En d yol bu 2. Alışım

simbakedi

satici cok onemli t rendyolda sahte olabilir ama kediniz sıkılmis da olabilir