Kedi İle Aranız Nasıl?

CalicoMinos

Merhaba kediniz çağırınca adını geliyor benim kedim ismini öğrendi ben çağırınca hemen yanıma geliyor , sizinki öyle mi?

4 CEVAP

milllaaa

benim ki genellikle mama kokusunu alınca geliyor . ismi ile seslenince fazla tepki vermiyor

benim kedimde bazen geliyor eğer canı istemese gelmiyor ama :D

idunn

Bizimki bazen üşengeçliğinden çağırınca gelmez ama onun dışında aramız iyi. Kızgınlık döneminde olmasına rağmen hep yanımızda ve bize hiç tıslamıyor.

theyusra

benimki ismini çağırınca bakar ama canı isterse gelir sadece hahshahs