Kedi Kumu Önerisi (Bentonit)

şuana kadar birsürü kum denedim ve çoğundan memnun kalmadım memnun kaldıklarımdada ilakki bir kusur oldu kum önerilerinizi alabilirmiyim pelet harici çünkü kedim pelete alışamıyor ve yapmıyor en memnun kaldığınız ve önereceğiniz bentonit kum nedir bizimlede paylaşırsanız seviniriz :)

24 CEVAP

Pamuk12390

Cats white güzel

arkadaşlar birsürü cevap gelmiş hepinize teşekkür ederim bende şuan vancat aktif karbonlu kullanıyorum memnunum ama fiyatı baya bi fazla 10 litresi için proline daha önce denedim memnundum ama tozutuyordu bir kişi orgakitty önermiş hayatımda kullandığım en berbat kum buydu kesinlikle asla kimseye tavsiye etmem ne topaklanıyor nede koku tutuyor diğer seçenekleride deneyeceğim çok teşekkür ederim hepinize :)

azmanbey

Biz de jungle aktif karbon aloe vera kullanıyoruz, aynı markanın marsilya sabunlusunu da kullandık.ikisi de parfüm gibi kokulu değil.topaklanması çok iyi, tozutma ilk kutudan dökerkenki toz dısında yok denebilir, koku problemi hiç olmuyor iyi hapsediyor.

azmanbey

Biz de jungle aktif karbon aloe vera kullanıyoruz, aynı markanın marsilya sabunlusunu da kullandık.ikisi de parfüm gibi kokulu değil.topaklanması çok iyi, tozutma ilk kutudan dökerkenki toz dısında yok denebilir, koku problemi hiç olmuyor iyi hapsediyor.

mycat aktif karbonlu çok güzeldi şuan bende vancat deniyorum ama en çok ondan memnun kalmıştım en son proline ile aynı fiyattı ama koku 0 topaklanma Prolinedan kat be kat daha iyiydi bir tık da büyük kalıyordu taneleri dağılıyo ama vancat kadar değil

ever clean fiyat konusunda pahalı ama değer diye düşünüyorum kedilerimde bu kumu çok seviyor başka kumların topaklanması çok iyi olmadığından dağılınca ve kokuyu dışarı verince kedilerimin rahatsız olduğunu gördüm bu yüzden ever clean ama uygun fiyatlı isterseniz reflex

MMiamu01

Magicsand çok iyi

Azranurakkaya

Vancat proline

Cats White kesinlikle öneriyoruz