Pharmax Anti Tartar

simbakedi

bunu kullanan oldu mu? kedim dişlerini fırçalatmıyor en azından bunu almayı istiyorum da. faydasını gördünüz mü? toz olanını alırsam ne kadar atmalıyım mamasına?

7 CEVAP

Gimlihanim

Maalesef biz kullanmadık. Üste çıkması için yazıyorum.

simbakedi

KULLANAN YOK MU TABLET BOYUTU NE KADAR BİLEN VAR MI

simbakedi

bunu haftada kaç kere kullanmam gerekiyor

kedisever99

kullandınız mı işe yaradı mı

simbakedi

@kedisever99 hayır işe yaramadı, düzenli de kullanmadık ama bir etki göremedik

Mia_____

Bu ise yarıyor mu kedimin arka dişi çürük ve bir dişi sallanıyor geçen hafta vete gittik antibiyotik kullandık . Ağzına crsyatlin sıkmaya çalışıyorum sıktırmiyor. Bundan almayı düşündüm işe yaramıyor mu

Superisi814

Merhaba,
Ben kullandım.
Hiç bir işe yaramıyor
En azından bizde öyle oldu.