Kedimin Dışkısında Kan Var!!

MISRA160

Kedim mercan daha geleli 1 gün oldu ve kedimi bugün tuvaletini yapsın diye dışarıya götürdüm kedim tuvaletini yaparken dışkısında kan geldiğini görd\m ve endişelendim. Kedim 3.5 aylık ve aşıları yapılmamış

13 CEVAP

Minnak53

Merhaba,
Vakit kaybetmeden kediyi vete götürmenizde fayda var kanlı dışkı sorun .. ayrıca kedinize karnesini çıkartarak aşıları için vetinizle bir programa başlamalısınız geçmiş olsun..

dollfacepersian

Sude4luhan
Fib virüsünün belirtileri birçok hastalığa benzediği için ayırt edilmesi çok zor bir hastalık ve belirtilerinde kanlı dışkı görmedim. Sizin kediniz Fib mi oldu da çok farklı şeyler yaşayan kediler için fib olabilir diyorsunuz?
Halsiz ve yemek yemeyen bir kedi içinde fib olabileceğini söylemişsiniz

Cotontzu_Siri

ishal miydi

MISRA160

Ne ishal ne kabız

MISRA160

Yani ne katı ne sıvı

MISRA160

Acil cevap yazar mısınız

Cotontzu_Siri

eski mamasına mı devam ettiniz

MISRA160

Ben daha kediyi yeni aldim ama mamasını amcam almis ben bilmiyorum

MISRA160

Marka değil mama

MISRA160

Teşekkürler

Cotontzu_Siri

Ani mama değişiminde olabiliyor. Halsizlik, iştahsızlık, kusma yoksa ani mama değişimindendir diye düşünüyorum. Ama siz yine de veterinere götürün.

MISRA160

Teşekkürler

sude4luhan

Fib virüsü olabilir ama veterinere götürün