Çok Güzel Bir Bebek

PumCatLitter

Bu bebeği bir arkadaşımızın kardeşi arabanın altından kurtarmış geçici yuvası olduk anca, uyum problemimi yaşıyor,
kısır olmayan erkek kedimiz, 2 yaşında bir erkek kedimiz ve bir köpeğimiz var. bir haftadır alıştırmaya çalıştık ancak olmuyor evimiz çok küçük her kediyi farklı bir odada tutma şansımız olmuyor ve bu yavrucak çok korkuyor. 3 renkli, yeşil gözlü, uzun tüylü
konumumuz nevşehir bu bebeğe yuva olmak ister misiniz?

tüm sosyal medyalardan ilan açıldı. bayram sebebiyle pek dönüş olmuyor..

13 CEVAP

PumCatLitter

Korktuğumuz başımıza geldi bugün maalesef diğerleriyle kavga edip kaçarken duvara çarpmış patisini sakatladı burnu kanamış gözünde hasar var
Yarına kadar gözlem altına aldık stabil hale gelmezse kliniğe yatacak 😪 nolur dua edin bu bebdk çok küçük bunları kaldıramaz

PumCatLitter

Çok şükür sadece kafasına aldığı darbe temiz çıktı, yemesi içöesimde sprun yok patisi de sağlam çıktı bir kaç ağrı kesici ile atlattık...

Umarım bir an önce yuvası olur

simbakedi

masallah cok guzel umarim en iyi yuvaya gider❤️

Renklipati

inşaAllah iyi bir insan iyi bir aile çıkar yuvası olur benim kedime benziyor çok uysal oluyorlar buda çok şirin yavru🐈🌸

duman_cat_world

Maşallah gercekten cok guzel bir bebek asik oldum resmen 😍 Maalesef Nevşehir'de değilim ayrıca manevi olarak durumum sahiplenmeye elvermiyor. Umarim en iyi bakilacak yuvaya gider. Talihin acık olsun, guzel yavru. ❤

koalandalago

Cok gecmis olsun :’( umarim sag salim atlatir guzellik. Bir an once guvenli ve sevgi dolu yuvasina kavusmasi dilegiyle. En iyi dileklerimiz sizinle.

duman_cat_world

Ya umarım hiçbir şey olmaz uzuldum simdi 😥

Renklipati

Aaa daha bugün sevdik onu resimden çok geçmiş olsun inşaAllah biran önce şifa bulur 🙏

Badem22

İnşallah en yakın zamanda iyileşir çok üzüldüm

eyldl3

masallah cok tatlisss insallah hep saglikli uzun omurle sahibinin sicak kucaginda yasar

Ozgcrn

O kadar isterdim kii yuvası olabilmeyi çok tatlı maşallah 😍😍 inşallah bir an önce ömürlük yuva bulur

Umarım mutlu olabileceği iyi bir yuvaya gider yavrucak

yyagmmurrrrr

geçmiş olsun