Kedimin Cinsi?

Pamukkkg

Arkadaşlar merhabalar 1,5 ay önce arkadaşımın kedisinin yavrusunu sahiplendim ücretsiz olarak cinsi hakkın da hiç bir bilgim yok bir çok kişi farklı şeyler söyledi sadece merak ettiğim için soruyorum ben de bebişimin cinsi hakkın da bilgisi olan? :)))

26 CEVAP

diablerose

sen de canim sen de 😆 uyu sen daha. iyi geceler 😃

Pamukkkg

diaberose gerçekten uğraşmaya değmeyent bir karakterin var belli o yüzden sana daha fazla cevap verme gereği duymuyorum yorum yapma daha fazla

Pamukkkg

Allah akıl fikir versin ya valla insanı hayattan soğutursun bu çenenle😀 kendimi her zaman gelistiririm geliştirmeye de her zaman açığım patavatsız

FfUuRrKkAaNn

annesinin ve babasının cinsini bilmeden bir yorum yapmak saçma olur ama bakıldığında çok tatlı bir british shorthair veya scottish strait gibi gözüküyor

Oqrenerde06

Kediniz british değildir british olabilmesi için 4 atası british olması gerekiyor kediniz Ankara scotish straight kırması olabilir veya da direk scotish straight.

British desen suratı hiç benzemiyor, scottish straight desen ona da tek kürk renginden dolayı benziyo gibi ama suratı yapırsı hiç andırmıyor. Ankara kedisi gibi desen onda da tek beyaz olma konusunda benzeşiyor. Bildiğin mix/melez), sokak kedisi suratı bu kürk renginin tamamen beyaz ya da gri olması bir kediyi illa british ya da scottish yapmaz.

inferi0r

Sanki biraz daha büyüse cinsi daha iyi anlaşılacak gibi.
Bazı kedi cinsleri 1 2 yılda tam özelliklerini gösteriyor ama genelde 5. aydan sonra kesin konuşulabilir :)

Kısırlaştırma konusunda da şunu demek isterim. Bu bebeği çok seviyorsunuz, büyütüp sizinle bağ kurdukça daha çok seveceksiniz. Kısırlaştırmazsanız ömrü kısalacak ve birçok hastalığa açık olacak :( özellikle dişi kedilerde regl döngüsü olmadığından her kızgınlığa girdiğinde yumurtası içinde kalacak, apse, kist, meme tümörleri...

Özet :) biraz daha büyüdüğünde nokta atışı cins söylenebilir. Birlikte güzel mutluş günleriniz olsun ❤️

syuhel

maşallah cok güzel -

Thekedi

Maşallah çok tatlı. Özellikle British, scottish, Ankara gibi bir ırkı olduğunu sanımıyorum bu ırklara kürk dışında bir benzerlik yok. Suratı tam benim beslediğim sokak kedisinin yavrusunun aynısı göz renkleri bile aynı tek farkları kürk renklerinin farklı olması sizin ki beyaz benim ki turuncu-beyaz.

diablerose

evet lutfen gelistir kendini. bu cahillikle, alınganlıkla, saldirgan kisiligin, zayıf idrakın, igrenc üslubun ve ici bos ozguveninle iyi gelmissin bu günlere :)

Pamukkkg

Öncelikle çok teşekkür ederim verdiğiniz cevaplardan dolayı 🌸
Bu ara da babamız scottish blue annemiz Ankara, ya da Van diye biliyorum.
Şu konuya da değinmek istiyorum kısırlaştırmanın önemininin bilincin de biriyim zamanı geldiğin de onun sağlığı için rahatı için ne yapılması gerekiyorsa onu zaten yapacağım oda artık aileden biri onun mutluluğu sağlığı için yapmayacağım bir şey yok sizin de öyledir. Ve şunu da belirtmek istiyorum arkadaşımın yavrusu erkek ve ilk kez çiftleştirme yaptı babalık duygusunu yasamasi için ve ardindan hemen kısırlaştırıldı. İki tane yavrusundan bir tanesini benim isteğim ile bana verdi. Diğer ikisine de kendisine en iyi şekilde bakıyor kimse canilik yapmıyor işi ticarete dökmüyor. Daha fazla konu dışı muhabbet olmaması için açıklamak istedim teşekkür ederim tekrardan iyi akşamlar 🙏