Köpekler Dermatit Alerji Ve Egzama

LOVEshila

Merhaba Beyaz pekinesim var ve gunese demir tasmaya tavuga yuksek proteine pireye yani herseye alerjisi var ve bu sicaklarda daha cok arti bu gibi durumlarda neyle besliyorsunuz canlarinizi TESEKURLER

1 CEVAP

PumCatLitter

Çok şükür bizim köpeğimizde alerjik bir durum yok. ama sıcak günlerde hem iştahının azalması hem de su kaybetmemesi için yaş mama ve kemik suyu ile besliyoruz, tek sorunumuz kuru mamayı asla kabul etmiyor yavaş yavaş adapte olacaktır.