Alleva Köpek Maması

Tabikileyla

Merhaba 6 aylık erkek amerikan cocker ım var. İnatçı mantari ve hassas derisinden dolayı yaz ayları ile beraber somonlu mama arayışına girdim. Proplan kullandım fakat çok fazla desteği olmadı. İnternette mama ararken Alleva mama markasını gördüm fakat yorum yok. İçerik listesinden anlayan varsa Alleva Puppy All Breeds Sensitive Düşük Tahıllı Balıklı Yavru Köpek mamasinin içeriğine bakabilir mi?

6 CEVAP

ebrardogan

İçeriği çok iyi. Rahatlıkla alabilirsiniz.

simbakedi

Bileşim: Okyanus balığı (% 42) (% 80'i susuz ve% 20'si taze), pirinç (% 25), balık yağı, bezelye nişastası, bezelye bitkisel lifi, hindiba kökü (inülin ve FOS kaynağı), kurutulmuş inaktive edilmiş bira maya (MOS kaynağı), kurutulmuş meyve ve sebzeler (yaban mersini% 0,4, yaban mersini% 0,4, elma% 0,2, havuç% 0,2), kalsiyum karbonat, glukozamin, kondroitin sülfat, Yucca suyu.

Analitik bileşikler: Ham protein% 30,00; Ham yağ% 20,00; Ham selüloz% 1,70; Ham kül% 7,50; Kalsiyum% 1,50; Fosfor% 1,10; Omega-6% 2,00; Omega-3% 1,60; Glukozamin 500 mg / kg; Kondroitin sülfat 400mg / kg. Metabolize Edilebilir Enerji (CEN): 4.065 kcal / kg; 17,1 MJ / kg.

Bobur

İçeriği gayet güzel. Köpeğiniz severse devam edersiniz.

FfUuRrKkAaNn

Yüksek bütçe
Orijen Acana Nd
Orta bütçe
Pro Plan Hills Royal Canin
Düşük bütçe
Bonacibo

theyusra

Alleva'nın içeriği her türlü çok kaliteli, bende bir dahaki ay kedime Alleva yedirmeye başlamayı düşünüyorum, korkmadan alın bence yani

Blueruh

Kesinlikle içeriği çok iyi pomeranian oğluma aldım tüy dökme sorunumuz vardı çok faydasını gördüm neredeyse tamamen dökülme azaldı tavsiye ederim