İstanbul Kisirlastirmak İcin Veteriner Onerisi

simbakedi

kedimi yakinda kisirlastiracagim. erkek, 9 aylik, 5 kilo 🧿
kan testi de yaptiracagim. siz hangi veterinerde ne kadara yaptirdiniz? acikcasi bazi yerlere sordum 800 dediler. 800 degil de belki 900 tl verip cok daha iyi bir yerde de kisirlastirabilirim. ayrica fatih hayvan hastanesi oneren olacaksa veterinerin adini da yazabilir mi orada da dusunuyorum kisirlastirmayi. kafam baya karisik yani :D
avrupa yakasinda oturuyorum ama anadoluda cok uzakta degilse oralara da gotururum kedimi. kan testi + estetik dikis + gaz anestezi onceligim. ekstra dikkat etmem gereken bir sey var mi? simdiden cok tesekkurler

15 CEVAP

Yumosi

Ben iki kedimi de Ayazağa Veteriner kliniğinde kısırlaştırdım. Kesinlikle tavsiye ederim. Neslihan Hanım çok bilgili, tecrübeli ve ilgili bir doktor.

Renklipati

Dişi biliyorsunuz biraz daha pahalı,ben tüm kan tahlilleri hatta chup up da dahil gaz anestezi 0 dikiş estetik yapıştırma, yakalık da dikiş ipide olmuyor 1200 TL'ye sürekli gittiğim veterinerime yaptırdım başarılı ve temiz çok ilgili klinik

Palyaco

Bence cok iyi araştırın cok cok kaliteli veterinerde kisirlastirin benim kedim 1 yaşında erkek kedi daha kisirlastirmadim biraz bu konuda endişeliyim

Renklipati

EYÜP ALİBEYKÖY PATİLOJİ VETERİNER KLİNİĞİ
Avrupa yakasında

simbakedi

cok tesekkurler bakacagim oraya da ❤️

Estetik dikiş ve gaz anestezi düşünüyorsanız mutlaka üsküdar fıstık ağacında vetart veteriner kliniğine gidin koray hocam cok güzel ilgileniyor sorunsuz bir ameliyat orda bırakmanıza da gerek yok sabah giriyor öğlen çıkıyor ben geçen sene yaptırdım 1300-1500 civarı tahlille beraber mutlaka inceleyin

Nisaxira_

Sizin için uygun olur mu bilemem ama Anadolu yakasında Şans Veteriner Kliniğini önerebilirim.Gerçekten harika bir ekip ve sonsuz güven veriyorlar.

bayranc

Avrupa yakası 5. levent veteriner

simbakedi

@Renklipati hangi veterinere gidiyorsunuz?

simbakedi

@neslisahdundar cok tesekkur ederim❤️
@Palyaco benim de endiselerim var. ama hic yapmamak kedime daha cok zarar verecek biliyorum o yuzden bir kere goze almaliyiz

simbakedi

cok tesekkurler bakicamm

miyav88

@Palyaco gerçekten korkmanıza gerek yok ilk başlarda bende çok korkuyordum ama öyle bir durum yokmuş kedim 1 haftada toparlandı şuan her dediğime miyavlayarak yanıt veriyor :D

duman_cat_world

Ben kisirlastirmadim daha ancak Suzionline VetArt veteriner kliniginde kisirlastirmisti. Gaz anestezi uyguluyorlar ve kan tahlilleri falan yapiliyor. Disi kedisi icin islem 7 dk surmus! İnanilir gibi degil! Fiyatini bilmiyorum arastirin isterseniz.

AleynaParlak

Fatih hayvan hastanesi içeri girdiğiniz andan beri sizinle çok iyi ilgileniyorlar ve dişi 450tl , erkek kedi 350tl herşeyini yapıyorlar çekaba giriyor kan tahlili içinde tarıyorlar tırnaklarını kesiyorlar ve doktorları çok iyi ben çok memnunum

simbakedi

@duman_cat_world erkek kedi 1300 olmus :D