Scottish Fold Kedi Sonradan Dik Kulak Olursa?

kedimedisever

Arkadaşımın kedisinin cinsi scottish fold. Baya kırık kulaktı ama büyüdükçe kulakları dikleşti. Hafif uçları kırık gibi ama bakınca dik kulak. Şimdi bu kedi british mi scottish mi biz anlayamadık

20 CEVAP

simbakedi

ay allah askina burda kimse hayvanseverlik yaristirmiyor ne bu insanlardaki tavir. tamam verelim madalyasini ee? kime ne kanitlandi sanki? siz burda ah vah demissiniz fold cikmadi diye. yani benim kedim olsa kulaklari diklesse aa british mi o zaman :/ yazmam mesela. olay tavriniz insnalarin size duyar kasmasi degil. ki duyar da degil yazilanlara bakinca gayet uzulmussunuz

kedimedisever

Valla hiç üzülmedim scottishmiş britishmiş farketmez neden böyle olduğunu soruyorum konuyu istediğiniz yerlere çekmeye çalışmayın. Duyar kasmak için de yorum yapmayın. Soruya cevap veriyorsanız verin vermiyorsanız işinize bakın. :/ bu işaretin anlamı üzgün işareti değil kafası karışmış anlamamış anlamında üzgün işareti :( budur. Abuk subuk yprum yapmayın

kedimedisever

Zaten benim cins takıntım yok arkadaşlar boş yere duyar kasmak için gelmiş. Dışardan kurtardığımız 5 tane kedimiz var evde. Allah akıl fikir versin ne diyelim

Luca21

Benim kedim de kırık kulaktı büyüdü kulak dikleşti şimdi bu british mi oldu onu anlamadım.

Tuanaalsk

Tam olarak benim kedim kulakları yavruyken tam yatıktı ancak büyüdükçe dikleşti ama tam dik değil yana doğru ben kalem ağrılarından dolayı brittish çıkmasını istedim ancak Scottish olduğu kesinleşti