Brit Care Sterilised Tavşanlı

miyav88

kedime bu mamayı almayı düşünüyorum şuan royal canin sterilised kullanıyorum bu mamayı kullananlar memnun mu veya içerik olarak beğenenler + - yanını söylicekler bekliyorum iyi günler..

11 CEVAP

Poncimin

Bozita Active Sterilised Tahılsız Kuzu Etli Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Menşei: İsveç 🇸🇪
2 KG - 159 TL

[Mamanın İçeriği]

Tavuk% 24 (kurutulmuş tavuk% 20, tavuk suyu% 4), kurutulmuş patates *, bezelye nişastası *, kemik yağ *% 13, kuzu * (taze hazırlanmış% 12), kurutulmuş sığır eti proteini% 6, kurutulmuş domuz proteini% 5, lignoselüloz *% 4, patates proteini *, balık unu *% 2, mineraller, chichory inulin * (FOS% 0,63), kurutulmuş pancar lifi *, mannan oligosakkaritler * (MOS% 0,2), maya * (ß-1,3 / 1, 6-glukanlar% 0.1), glukozamin% 0.05, kondroitin sülfat% 0.004. *Doğal içerik

Exclusion Mono Protein Tavuklu ve Narlı Düşük Tahıllı Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Menşei: İtalya 🇮🇹
1.5 KG - 138 TL

[Mamanın İçeriği]

Kurutulmuş Tavuk %32
Bezelye
Pirinç
Domuz Yağı
Maya
Düşük Moleküler Ağırlıklı Hidrolize Hayvan Proteinleri
Kurutulmuş Hindiba Özü
Somon yağı %1
Lignoselüloz %1
Frukto-Oligosakkaritler %0,5
Sodyum Klorür
Pisilyum Kabuğu ve Tohumları %0,3
Mannan-Oligosakkaritler %0,3
Kurutulmuş Nar %0,1
Kurutulmuş Yaban Mersini %0,1
Kurutulmuş Böğürtlen %0,1
Kurutulmuş Kırmızı Ahududu %0,1
Mojave Yucca

Sanabelle Sensitive With Fresh Poultry Kedi Maması

Menşei: Almanya 🇩🇪
2 KG - 127 TL

[Mamanın İçeriği]

Kanatlılardan elde edilen et (taze, 25 %), kümes hayvanları proteini (kurutulmuş), pirinç, pirinç unu, hayvansal yağlar, taze ciğer (5 %), ciğer unu, protein hidrolizat, rendelenmiş kuru pancar (şekeri alınmış), keten tohumu, iç yağı (kurutulmuş), bezelye lifleri, somon balığı yağı, kalsiyum karbonat, tam yumurta (kurutulmuş), balık unu, bezelye (kurutulmuş, 0,4 %), maya (kurutulmuş, dahil. 0,1 % mananoligo sakkarit, 0,06 % β glukan), potasyum klorür, kırmızı yaban mersini (kurutulmuş, 0,1 %), yaban mersini (kurutulumuş, 0,1 %), yeşil dudaklı istridyeler (kurutulmuş), aynı safa çiçeği (kurutulmuş), hindiba tozu, kurutulmuş yuka bitkisi

-Fiyatlara direkt içeriği aldığım siteden baktım, daha uyguna da bulabilirsiniz. Ayrıca kediniz yavru mu yetişkin mi bilmiyorum. Yetişkin varsayarak öneride bulundum ama önerdiğim markaların yavru kedi mamaları da mevcut. Bütçe yeterse Bozita sıkça tercih edilen bir mama, içeriği güzel. Çoğunluk memnun, tercih edebilirsiniz. Sonrasında Exclusion var, yeni çıktı. Çok kullanan göremedim, ama gördüklerim de memnun olduklarını söylüyor. İçeriğinde kötü bir şey yok, bu mamaya da bir şans verebilirsiniz. Sonrasında biraz uygun fiyatlı olsun derseniz, Sanabelle de güzel bir mama. Alman markası. "Adult, Sensitive, Kitten" mamaları güzeldir. Sensitive maması analiz değeri olarak bir tık daha hoşuma gitti, onu ele aldım.

FfUuRrKkAaNn

içeriği güzel bir mama fakat çok fazla şikayet var Royal Canin den memnunsanız değiştirmeye gerek yok

miyav88

Arkadaşlar brit care harici az şikayet alınan brit care seviyesinde bir mama önerir misiniz ND kullandım tüy dökümü baya fazla oldu royal kediye baya kilo aldırdı brit sıkıntılı mamaymış proplanada önerilmiyor diye geçmedim önerilere açığım

İçeriği gayet güzel. Biz kullandık memnun kalmadık. Tadını beğenmedi ama en önemlisi ishal oldu ki kedim öyle hassas bir kedi de değildi. 15 gün şans verdik ama asla düzelme olmadı. Başka bir mamaya geçmek zorunda kaldık

miyav88

@Ebrugurkaracayir şuan hangi mamayı kullanıyorsunuz?

duman_cat_world

İçeriği gayet güzel olan bir mama. Ayrıca kalsiyum, magnezyum, fosfor oranları düşük ki bu çok önemli kısır kedilerin böbrek sorunu yaşamamaları için. Bence kullanılabilir.

miyav88

Royal canin de obez etti kediyi oranla vermeme rağmen zayıf hayvan kilolu oldu

Brit care den sonra matisse somonlu kullandık. Ama pirinç oranı çok fazla değiştirdik şimdi bozita diet stomach kullanıyoruz. Benimkinin de kilo sorunu var. Bozita 10 kg almıştım bitsin bunu da değiştiricem. Mamadan mı havalardan mı bilmiyorum inanılmaz tüy döküyor. Matisse de hiç tüyü dökülmezdi. Hepsinde ayrı bir sorun yaşıyoruz. Virbac kullanmak istiyorum bozitadan sonra

Buketbayraktar

Britcare'i 15 aylık kedim için bebekliğinden beri,annemin 10 aylık kedisi bebekliğinden beri, yeni bebeğimiz 3 aylık 10 gündür bizde kullanıyoruz Sorun yaşamadık hiç. İçeriği gerçekten iyi fiyat olarak makul. Aynı ayarda bozita var birde.

Pamuk12390

Kullandım gayet güzel ☘️

Benim kedim iştahla yedi fakat geçmeyen ishal sorunu yüzünden bıraktık. Bozita denedim o da kepeklenme ve tüy dökümü çoğalttı. ND'ye geri dönüyorum. ND Kinoa aldım bu ay onu yiyorlar.