Yavru Kedi Maması

Leon23

Merhaba arkadaslar 3 buçuk aylık kedim için içeriğinde tavuk olmayan içeriği güzel bir mama önerisi alabilirmiyim? Fiyat olarak orta segmentlerde olursa sevinirim.

4 CEVAP

indovf

Tavuk var mı bilemem ama bozita ve mystic içerik olarak iyi. Onları inceleyebilirsiniz. Eğer açık mama alırım diyorsanız ND de kilosu 65 oluyor. En sevdiğim mama o benim

FfUuRrKkAaNn

Hills kitten ton balıklı mamayı deneyebilirsiniz

syuhel

Veterinerim orta sevye olarak lavital önermişti . Biz rahatlikla kullanıyoruz . Sağlığı herşeyi yerinde küçük tosunun 🤭. Deneyebilirsiniz

Esims

İçinde tavuk var mı bilmiyorum ama orta segment için Bozita, yüksek segment için Acana öneririm.