Yavru Kedi Maması

essrasert_0

Uygun fiyatlı kaliteli mümkünse tahılsız yavru kedi maması önerisi lütfen. Kedim tekir kedisi.

7 CEVAP

NazKai

Uygun fiyatlı tahılsız bulamazsınız. Ama Felicia öneririm ben kullanıyorum 12 kg 200 lira internetten büyük alın

simbakedi

bozita kitten 10 kilo aliminda kilosu 40tlye geliyor. tahilsiz ve tavuklu. ben kullandim cok memnun kalmistim. marka mama sitesinden alabilirsiniz. ben direkt o siteden almadim ama t rendyol sitesinden aldigimda saticisi o sayfaymis.

simbakedi

ben nd kitten tavuklu narli tahilsiz kullaniyorum cok memnunum. oncesinde de nd ocean kitten kullanmistim onu daha cok sevmisti kedim

essrasert_0

Tahılsız olarak en çok tavsiye edilen N&D tavuklu ve narlı onun bir buçuk kiloluk olanından alıp denemek istiyorum. Sizce nasıl ?***********da kilosu yaklaşık 93 TL'ye karşılık geliyor

essrasert_0

Hepsi bu rada*

essrasert_0

Tamam teşekkürler

Pamuk12390

Nd güzel ama fiyatı uygun değil . Uygun fiyatlilarda tahilsiz bulmak biraz zor