Yavru Kedim İçin Uygun Fiyatlı Mama Önerisi

Myymerve

yavru kedim için uygun önerebileceginiz mamalar varmı

15 CEVAP

FfUuRrKkAaNn

uygun fiyat göreceli bir kavram 1 kg mamaya x tl verebilirim derseniz daha kolay öneri yapabiliriz

duman_cat_world

Pamuk12390
Önerdikleriniz düşük fiyatlı evet ama o fiyata daha kaliteli mamalar bulunabilir şahsen ben önermem.

Bozita, Sanabelle, Brit Care bütçenize göre tercih edebilirsiniz. Aralarından en ucuzu Bozita'ydı yanlış hatırlamıyorsam.

duman_cat_world

Özellikle Bozita 10 kg olarak markamam.adan aldığınızda kilosu 40 TL ye geliyor, Felicia ile aynı fiyata.

elifmrtl1

Mystic öneririm bende kullanmıştım ve kedim severek yedi. Açıktan alırsan kgsi 30tl.

Pamuk12390

My stick ,felicia ,proart güzel düşük fiyatlı

Palyaco

Prochoice uygun fiyatlı sorunsuz mama

duman_cat_world

Mustic içeriği güven vermiyor, o fiyata o içerik biraz garip... Türkiye sistemi malum denetlenmiyor...

duman_cat_world

Mystic olacaktı 😅😅

FfUuRrKkAaNn

hala fiyat belirtmediniz ama ben uygun fiyatlı olarak bonacibo öneririm

Badem22

Ben kedime reflex kullanıyorum açıktan alırsanız kilosu 35 tl 4 aylık kedim bir kilosunu 17 günde bitirdi o şekilde düşünebilirsiniz.

ruthiees

felicia bozita brit care

pompompurin

bozita, matisse, brit care, sanabelle. bunlara bütçeniz yetmezse felicia veya prochoice

uygun fiyatlı kelimesini çok açık uçlu bırakmışsınız ama ben kullanıp beğendim markaları yazıyım aralarından size uygunu olabilir brit care , royal canin , n&d

biliyorum bunlar uygun fiyatlı değil ama ben sadece kullandığım ve beğendiğim markaları yazdım

Esims

En çok Bozita’yı öneririm. Daha sonra felicia, brit care, sanabelle, prochoice.

diablerose

bu kedinin guzelligi ne boyle ya. masallah.