Malt Macunu Kedime Hangi Yolla Yedirebilirim

dilanbulent

Elimdeki Trixie macun bitmişti. Gimcat markasının maltını aldım ama kedim asla yalamıyor, sevmedi sanırım tadını. Başka nasıl yedirebilirim ben bunu

14 CEVAP

Zeytinbey

Ağzının kenarlarına sürebilirsiniz , patilerine sürebilirsiniz bu şekilde yalayabilir

simbakedi

odul cubugu alip ustune surun. cubugu vermeden once ustundeki malti yalasin. sonra cubugu verin. ben oyle alistirdim

dilanbulent

Maalesef öğrenciyim, paramı biriktirip en iyi maltı alayım dedim. Yani çöpe atacak durumda değilim maalesef bir şekilde yedirtmem lazım. Teşekkürler değerli cevaplarınız için.

Marslipati

Mamasına koyabilirsiniz belki öyle yer yada patisine fln sürün temizlemek için yalar o sırada yer

Anonymus998421

Yaş mamasına katarak ya da patisine falan sürerek yedirebilirsiniz.Ama yine de çok zorlamamak gerekli.Belli ki yemek istemiyor.Farklı bir tane deneyebilirsiniz ve tabii ki de en iyisi eski kullandığınızı vermek olacaktır.Çünkü ona alışmış.

Ballicorekkk

Yani sevmediyse vermeyin bence illa vericem derseniz patisine sürebilirsiniz

Palyaco

Yas mamasina karıştırın 5 cm alisicaktir

Snzlc

ben salama sürüp veriyordum. annem salama alıştırmıştı. bir kere yedi salamı bıraktı malta alıştı öyle de yalıyor artık.

duman_cat_world

Patisinr ve ağzının kenarına sürebilirsiniz ancak ben biraz kediyi zorlamak olduğu için bunu önermem.

Ödül mamasının üstüne sıkın o zaman yakacaktır. Yalamazsa bile ödül mamasını yediğinde maltı da yemiş olacaktır, esenlikler dilerim. 🍀🍀

Betulb97

Ben de aynı ürünü üzerine sürerek alıştırdım şu an severek yiyor, bitince Trixie almayı düşünüyorum

pablopicasso

Parmağınıza biraz sürün ve yalamasını sağlayın.

Mamasının üzerine olanilir. Patisine sürebilirsiniz yana ağız kenarına yadaaa çok sevdiği bir ödül maması varsa ona sıkın az az. .

miyav88

parmağınıza sürüp yedirmeyi deneyin olmadı patisine sürün mecbur yalicak..

Basakdd6

Ağzının kenarına sütün ya da mamasını karıştırın

cigdemacici

Sevdigi bir mamaya surup verebilirsiniz. O da olmazsa patisine surun tiksindigi icin yalayacaktir. Bu oneri kullandigim bir malt macununun arkasinda yaziyordu. İşe yaramisti