Tuccar Veterinerler

diablerose

arkadaslar, 6 ay oldu kedimi sahipleneli, cok sukur her masrafina yetisiyorum ancak bazi seyler beni rahatsiz ediyor. mesela bi kizariklik icin gidiyorum, bu urunu kullan gecmezse bi hafta sonra yine getir diyor. urun 50 lira. aliorm. internette bi bakiorm 25 lira. urun napio diye bakiyorum, basit otesi bi urun. karbonatla silsen ayni sey. tahliller mahliller zaten bi sürü masraf yapmısım, simdi bu dandik urunu niye bana sattin. bende de hata var, sormam gerekir ama ben veterinere gidince kedim streslendiginden ben de stresleniorum. sormayi unutuyorum. artik o kadar irite oldum ki aşi zamani gelince bile yaptirmak icimden gelmeyecek kivamdayim. sadece vet masrafi aşılar haric bugune dek 1900TL tuttu. merak ediyorum insanlar ögrenci halleriyle nasi yetisiyor bu veterinerlere. tedavi bittiginde gereksiz masraflari ancak anliorum ve gec oluyor. ve hala da tedavisi bitmedi. mama olarak da kedimin razi oldugu en kaliteli mamayi kullaniyorum ki veteriner masrafi az olsun diye. ama durumlar boyle. tum bu vetler googleda begenilmis yuksek puanli bi de. daha uyguladiklari ilacin kullanim talimatina uymuyorlar. siz nasil seciyorsunuz veterineri, kazıklanmadan cikabilio musunuz klinikten

19 CEVAP

tyguler

VMP catpaste onerdi veteriner klinikte eljmize falan verdi alalim diye biz de aldık 107tl. aksam internetten baktim 85tl falandı. hayır suc bende, niye o sırada hemen bi bakmiyorsun telefondan. kedim veterinerde tisliyor falan stres oluyor siz gibi o streslenince bende stres oluyorum. veteriner de her gidişimde mamamızi soruyor, mamam proplan hills nd değilse o berbat, proplan veya hills alın, bi tık üstunde nd alabilirsiniz diyor ya. proplan hillsten baska mama iyi olamaz mı yani. ondan baska tarak olarak normal taram mi eldiven mj iyi dedim,eldoven daha iyi bence dedi, ordan bj eldoven aldjk 30t., aksam baktim 10tl internette. bir de sol el taragı vermis ki çildıriyordum. güzel bi kazik yiyip geliyoruz klinikten

tyguler

ama haklarini yemiyim en kaliteli markalardan asıyi yapiyorlar asi fiyatlarj çoģu yere gore ucuz bunu inkar edemem

beyzathemoc1

size sadece şunu diyim özel klinikte 750-800 tlye yapıla tahlili hayvan hastanesinde 110 tlye yaptırdım.. ki bunu 2 haftada bir yaptırmam gerekiyodu cidden iğrenç bi haldeyiz suç veterinerlerde değil aslında veteriner hekimleri odasının belirlediği fiyatın altında işlem yapamazlar üstünde yapıyorlarsa suç onlarda olur

diablerose

walla ben veterinerleri sucluyorum. sattiklari dandik urunleri bizim o anki savunmasizligimizla firsat bilip satiyorlar. sen once bi suanki tedavini bitir, sagligina kavustur, sonra çipin lafini edersin. gozun doysun ya. benim gibi kac tane musterisi var. kimseyi kaziklamasa yine kazanir yani oyle bi klinik. bulundugu muhit sebebiyle aşilari daha pahaliya yapiyor. buna da raziyiz ama starbuckta icecek aldiginizda yanina havuclu kek soruyorlar ya hani, ayni o hesap çip diyor bana. saka gibi