Vegan?

Cotontzu_Siri

Kendim vegan olursam köpeğimi de mi vegan beslemem gerekir? Bu onun için ne kadar sağlıklıdır?

30 CEVAP

batuhantopcu

CotontzuSiri sizi tenzih ederim sizle hiçbir ilgisi yok et yememenin günah olduğunu iddia eden arkadaşa diyorum.

Cotontzu_Siri

Sadece 100000 pati puanın üstündeki kullanıcıların görebildiği yorumlara cevap veriyoruz.

dollfacepersian

CotontzuSiri
O sayfaya bakacağım.Yumurta ve peynir haricinde süt ve bal da yenmemesi gerekenler arasında diye biliyorum?

yasement

Durmadan kendimizle kavgalara giriyoruz.d

Cotontzu_Siri

Şizofreniz :))

Cotontzu_Siri

Teşekkür ederim

HAY_DOST

O zaman siriye barf diyetini kesmelisin yani ete dayanamiyorsan acana orijen gibi güzel kuru mamalar ile besleyebilirsin

HAY_DOST

Ya da barf diyetine devam et
Süt yoğurt peynir yumurta gibi şeyleri de yiyemeyeceksin biliyorsun değil mi

Cotontzu_Siri

barf diyetine devam etmeyi düşünüyorum. kendim vegan olmam benim için yeterli

Cotontzu_Siri

Sonuçta ikisi de aynı kapıya çıkıyor

Cotontzu_Siri

Evet. Şimdi değil, liseyi bitirince vegan olmayı düşünüyorum. Ailedeki tek vegan olmak benim yaşlarımda çok zor.

Cotontzu_Siri

Ona evet demedim ben

Cotontzu_Siri

veganizm özgürlüktür facebook sayfasını takip ederseniz süt ve yumurtadan da soğursunuz :D

Cotontzu_Siri

Et yemek farz mı ki günah olsun? :D

Cotontzu_Siri

Evet. Hayvansal olan hiçbir şey. Hatta giymiyor, binmiyor ve hayvan deneyi yapan firmaların ürünlerini almıyorlar. Tabii hayvansal ürün içeren şampuan vb. de kullanmıyorlar.