Kedim De Yara

Anket

Böcek ısırığı bişey olmaz geçer
(3 oy)
Kardeşleri yapmış olabilir
(3 oy)
Mantar ,egzama vb.olabilir
(0 oy)
Toplam (6 oy)

Merhaba iyi günler 3 aylık erkek kedimde bu sabah bıyığın da bir yara gördüm ilk aklıma mantar geldi ama bir gecede böyle bir şekilde mantar çıkar mı anlamadım yani demek istediğim önceden kendini belli eder di demek istedim. Peçeteyi ıslatıp sildim kaşıntı yok kardeşleriyle çok oynuyorlar onlar yapmış olabilir mi bu arada yara olan bölgede tüy dökülmesi var bi de çayırlık alanda çok geziyor yatıyor böcek ısırıp kanatmış olabilir mi ?şimdi den teşekkürler.🥰

2 CEVAP

Anonymus998421

Büyük ihtimalle evinizdeki diğer kediler yapmış olabilir.Şahsen bizim kedilerimiz de oyun oynarken özellikle yüz bölgelerine odaklanırlar.Tabii bu bazen kazalara sebep olabiliyor.Dikkatli olmak gerekiyor her zaman.

Hilalllllll

Böcek ısırp canı yanıp kaşıyarak oarda ki tüyleri dökmüş olabilir