Bozita Numune Temini

Tambirmerlot

1 yaşı biraz geçmiş kısır kedim doğduğundan beri proplan türlerini tüketiyor ama içerik ve fiyat olarak bozita daha mantıklı geldi. 2 kg paket ile 10 kg paket nerdeyse aynı fiyata satılacak 2 kilo almak çok saçma geliyor. numune nerden bulabilirim.

12 CEVAP

Seymaaacaan

Eğer kedi yemezse mamayı iade edebiliyorsunuz. Bozita yemediği taktirde iade alıyor. Markamama gibi iade alan siteden alırsanız, paketten %10 azalmadığı taktirde geri verebilirsiniz

simbakedi

numune bulacaginizi sanmiyorum bozitada. marka mamada bakin belki daha kucuk sekilde satiyorlardir

duman_cat_world

Güvenliğiniz bi petshop varsa denemeniz için gözünüzün önünde paketi açıp denemelik bir miktar verebilir belki.

Bizim çok güvenilir bir petshopumuz var, mamamızı oradan alıyoruz. 😊

duman_cat_world

**Güvenliğiniz

duman_cat_world

**Güvendiğiniz

Tambirmerlot

teşekkürler cevapladığınız için. etraftaki tüm mamacılara baktım bozita satan bulamadım, *********da da küçük yoktu ama iade imkanını bilmiyordum ordan büyük boy almak mantıklıymış.

diablerose

iadeyi sanirim kucuk paketlerde kabul ediyorlar.

Palyaco

2 kg paketlerde yüzde 10 kesilirse kabul ediyor

Melisoderin

Arkadaşlar peki bunu bizzat deneyeniniz var mı sonra mama elimde kalmasın kedim çok seçici :( ya marka almazsa geri mamayı

septikbaykus

Bozita numune yollamaz. Yemez ise iade alırsınız

kedimedisever

Ben bozitaya e mail gönderdim numune talebi için numuneleri olmadığını ancak aldığımız zaman kedim beğenmezse geri iade edebilceğimi söylediler

Seymaaacaan

Merhabalar, distribütörle bağlantı kurarak iade alıyoruz. Tek şart paketin yüzde 10’undan az bir kısmının tüketilmiş olması. Marka mama ya bozita yemezse geri alıyor musunuz diye bir mesaja atmıştım böyle yanıt vermişlerdi. Güvenle marka mama dan bozita alabilirsiniz :)