Sallama

Marslipati

Herkese merhaba 1 2 gündür kedim kafasını sallıyor dedim acaba kulağına birdey mi kaçtı birdey yok anlamadim neden böyle yapıyor olabilir. ( biraz kirli kulağı yani temizliyorum ama dipleri pek temizleyemiyorum acaba onlar mı rahatsız ediyor)

6 CEVAP

Bobur

Kulak uyuzu belirtisi gibi. Tabii ki veteriner daha iyi tetkik eder.

duman_cat_world

Herhangi bir bilgim yok veterinere danışın bence.

duman_cat_world

Muayene edip en doğrusunu söyleyecektir. 🐾🐾

Palyaco

Pamukla içini silin devamlı

Marslipati

İç dış parazit için veterinere gidicem zaten şimdi söyleyeceğim teşekkür ederim :)

Marslipati

Gittim ama bisey yoktu parazitden dolayı olabileceğini söyledi 2 3 gün geçmezse tekrar gidicem