Felicia Kedi Maması

Rockyyyy

arkadaşlar merhaba kedime felicia marka mamadan almak istiyorum ama öncelikle içinizde bu mamayı kullananlar ve bu mama hakkında bilgi sahibi olanlardan fikir almak istiyorum.sizce nasıldır bu mama ? rica etsem cevap verir misiniz

6 CEVAP

mayasn

volipet diye bir kanal var youtube’da o incelemişti. oradan bakabilirsiniz

duman_cat_world

Bence idare eder bir mama çok da iyi değil. Bozita diye bir mama var, 10 kg şeklinde alırsanız Felicia nın fiyatına geliyor hem içeriği çok daha güzel petlebi'de maalesef satılmıyor markamam.a sitesinden bakabilirsiniz. 😊😊

Kolaylıklar dilerim. 🍀🍀

Palyaco

Felicia yerine prochoice daha iyi kediler daha çok seviyor somonlu ve kuzulu seçeneği guzel

Bobur

Felicia, molly, bonacibo, pro choice, vancat hep aynı içerik aynı fabrika ürünü.

Kurta057

Kediyi para verip mi aldın eğer öyleyse durum varsa madem niye ucuz mamalar alma çabasındasın bu mamanın içinde protein yok bişey yok

Royal canin tavsiye ederim kedim çom severek yiyor tüy sağlığına çok iyi parlak ve tüyler canlı