Kedimin Boğazında Değişik Bir Kabuklu Yara Var

Whyerdm

Fotorafta göründüğü gibi veterinere gitmeden önce sormak istedim evde başka kedimde bulanıyo aralarında baya koşturma vb şeyler oluyor boğuşma filan kedimin hareketlerinde yeme içmesinde dışkısında bi anormellik yok hep normal hali ama yinede insan korkuyor yardımcı olursanız sevinirim :)

2 CEVAP

Nisaxira_

Kedi aknesi olabilir bu daha önceden benim kedilerimde de çıkmıştı.Eğer çok büyüme görmezseniz telaşa kapılmayın geçecektir

miabia

kedi aknesiyse sirkeli suyla silince geçiyor ama veterinere bir danışın belki deri hastalığı olabilir, kedi aknesi daha çok siyah küçük küçük noktalar olunca oluyor