Engelli Köpeğimiz İçin Bağış Nasıl Toplayabiliriz?

kubka

Merhabalar arkadaşlar, engelli köpeğimizin ameliyat olabilmesi için bağış toplamak istiyoruz.

Böyle bir siteyi denemek istedik,

https://fongogo.com/Project/moppy-yurumek-istiyor

En kısa sürede bu parayı toplayıp köpeğimizin diğer ayağını kullanmasını sağlayabilmek istiyoruz. Önerebileceğiniz başka bir site veya platform var mı, çünkü en kısa sürede olması gerekiyor ayağın kurtarılabilmesi için. Şimdiden teşekkürler.

7 CEVAP

duman_cat_world

Bilmiyorum ancak herkes görsün ve cevap versin diye yorum yazıyorum ki, üstte kalsın :) Umarım gereken parayı toplayabilirsiniz, geçmiş olsun şimdiden. 🙏🙏

Nrydiry

Instagram'dan köpeğinize özel hesap açarak, durumunu belli edecek şekilde video ve fotoğraflar çekip paylaşın, daha sonra ünlülere mesaj atıp yardım ve destek isteyebilirsiniz, kendileri para göndermese bile hikayesinde paylaşıp destek olabilir. Ümmü hureyre diye bir abla var o da hayvanlara bakıyor, onun gibi kedi köpek besleyen sayfalardan da yardım alabilirsiniz. Instagram açarsanız buraya yazın, yardımcı olabilecek sayfaları size atayım

ebrardogan

Instagramdan hesap açıabilirsiniz

indovf

Instagram sayfalarını deneyebilirsiniz. Haysev ve masum_gozler örneğin bağışınızı duyurur

Badem22

Umarım gereken bağış toplanır 🙏

kubka

Yaklaşık 6-7 adet Instagram hesabına yazdım Haysev tarzı fakat hiçbiri yayinlamiyorlar. Bağış söz konusu olduğu için sahte veya başka bir şey mi sanıyorlar bilmiyorum ama videosuna , köpeğin bacaklarının röntgenine kadar koydu arkadaşımız. Umarım toplanır, teşekkürler destekleriniz için...

kubka

Teşekkür ediyorum cevaplarınız için. Köpeğin sahibi olan arkadaşımız Instagram açtı, ben de Haysev gibi sayfalara Dm attım fakat geri dönmediler. Haber ajanslarının hatlarına dahi yazdım ama henüz ses yok, Twitterdan ünlülere belki yazabiliriz geriye bu kalıyor...

Bu da Instagram linkimiz.

https://www.instagram.com/moppyisonline/