Vitamin Tavsiyesi

ihsanmert

En iyi kediler için vitamin hangisi

11 CEVAP

duman_cat_world

Vitamin macunu olarak benim gözümde en iyisi Gimcat. Hem uzun omurlu vitaminler kullaniyorlar hem de cogu insan memnun. Bi deneyin bnce. 🙏🙏

pablopicasso

Gimcat multivitamin daha detaylı bir destek istiyorsanız veterinerinize danışın derim.

tyguler

multivitamin olarak bio petactive vitalicat tabletler guzel icerik olarak ama veterinere danısmadan vitamin kullanmayin

ihsanmert

Tüy dökümü için kullanmak istiyorum

Biofeline plus b ve somon yağı kullanırsanız 2 ay içinde gözle görülür şekildr azaltıyor

pompompurin

biofeline tüy sağlığı için damlalardan kullanabilirsiniz. veya vmp

gimcat multi vitamin malt ve gastro macununu kullandım memnun kaldım kullanabiliirsiniz ayrıca biofeline somon yağı kullanabilirsiniz

Esims

Kesinlikle Gimcat multivitamin malt, kedi daha yavruysa da Gimcat kitten paste.

diablerose

mamasi kaliteliyse vitamine hic gerek yok. bosuna masraf. kan degerlerinde bi eksiklik cikarsa veteriner bi tane enjeksiyonla tamamliyor zaten.

koalandalago

Gimcat, Dr. Clauders ve zoovital icerik acisindan cok iyiler. 🙃

tyguler

bu arada vets plus da guzel simdi inceledim.