Arkadaşlar Evin Önündeki Sokak Köpeğinde Bunu Gördüm. Kene Mi Sizce?

sgul

Sürekli yemek su verdiğim bu köpekte bugün bunu gördüm. İnternetten baktığım kadarıyla kene sanırım. Ne yapacağım lütfen akıl verin kendi evcil hayvanım oldu bu köpek ona bir şey olmasın

7 CEVAP

Bobur

Kulağındaki kene kesinlikle. Gözündeki de göz akıntısı kurumuş ve çapaklanmış gibi görünüyor.

deniznergis

onu bilemem ama kulak küpesinin yanındakine kene diyebilirim

Badem22

Kulağındaki kene değil bence bildiğim ve gördüğüm kadarıyla kene o kadar büyük olmaz ama gözündeki pek net değil kene olabilir veterineri arayıp danışın.

Yagmuuuur

Gözündeki kedimdede oldu annem aldı bişi olmadı ama kulağındaki kene

Hilalllllll

Ben yutupta görmüştüm o tombul şeyi dibinden bir aletle patlamadan alıyordu

benim eski kedimin kulağında çıkmıştı bundan birkaç sene önce pek bilgili değildim ben babam sivri uçlu bir cımbızla almıştı ama kanamıştı biraz onu hatırlıyorum

AleynaParlak

Keneye benzemiyor çapalar olabilir fazla belli olmuyor veterinere sorun derin fotoğrafını atıp