Arkadaşlar Evin Önündeki Sokak Köpeğinde Bunu Gördüm. Kene Mi Sizce?

sgul

Sürekli yemek su verdiğim bu köpekte bugün bunu gördüm. İnternetten baktığım kadarıyla kene sanırım. Ne yapacağım lütfen akıl verin kendi evcil hayvanım oldu bu köpek ona bir şey olmasın

2 CEVAP

miabia

veterinere götürün fotoğraf gözükmüyor pireyse damla damlatırlar hemen, keneysede çıkartırlar diye düşünüyorum belediyeyide arayabilirsiniz gelip müdehale edip yerine bırakıyorlar

edmrcglu

belediyeyi aramayın hiç yerine bırakmadılar sokak köpeği derseniz indirim yapabilecek veterinerler vardır hemen çıkartırlar siz çıkartmaya çalışmayın sakın