Kedim Damlasının Olduğu Yere Ayağı Yetişiyor

Marslipati

Herkese tekrardan merhaba veteriner kedimin damlasını biraz kulağına doğru yapmış kedim de ayağı değdiği için kaşındı 1 2 kere engellemeye çalışıyorum veterineri aradım bisey olmayacağını söyledi sizce bisey olur mu etkisi büyük ihtimalle azalicak :(

6 CEVAP

Marslipati

Yani 1 buçuk saat oldu sordum birsey olmazdedi çok sinirlerim bozuldu ya :/

Marslipati

Şuan uyuduğu için dokunamıyor 1 kere dokundu pek birsey olacagini sanmıyorum en fazla etkisi azalır ama kendimde parazit yok yani ama yinede bilemedim belli olmaz

Badem22

Eğer üstünden yaklaşık 4 saat geçtiyse pek bir sıkıntı olmaz ama daha az olmuşsa veterinerinizden damlayı tekrarlamasını isteyin bence.

Badem22

Yani neden öyle dedi bilmiyorum bize veterinerimiz en az 4 saat dokunmayın dedi o da en az öyle düşünün. Başka bir veterinere danışın bence.

Badem22

İleride olabilecek parazitlerden koruyor geçmişte olanlardan değil

Marslipati

Gerçekren sinirlerim bozuldu ya en azından 1 kere dokundu şuan uyuduğu için dokunmuyor zaten başında beklicem kasmaya çalışırsa engelli em mecbur ama 1 kereden birsey olmaz bence çok demedi zaten hemen çektim