Kedim Tasmasıyla Çok Fazla Oynuyor

VeyselYusuf

Kedim uzun süredir tasma kullanmıyordu ucunda zil olan tasmalardan aldım. Sürekli ağzıyla zile dokunmaya çalışıyor sağa sola zıplıyor. Sizce zile alışır mi? Ne yapmam gerek?

2 CEVAP

Lils

Zil rahatsız eder. Ben zili çıkararak takıyorum kullanacağı zaman. Üstünde numara yazan künye yoksa pek gerekli değil zaten tasma.

ruthiees

zilden rahatsız oluyor olabilir ztn evdeden çıkmıyosa ve rahatsız oluyosa takmanın anlamı yok bence