Diş Temizliği

Kzcbusra

Bu ürünü kedimin dişini temizlemek ve kulak temizliğinde kullanmak için alicam kullanan var mı acaba memnun musunuz özellikle diş sararmalarini falan geçiriyor mu

5 CEVAP

Kzcbusra

Ağzına sıkıyomusuz zaten kolay olur diye düşünüyorum

duman_cat_world

Kullanmadim bu yuzden yorum yapamacagim maalesef ancak cok olumlu yorum okudum, guvenilir bi marka. 🙏 Deneyebilirsiniz, ardindan guncelleme yaparsaniz baska insanlara da yardımci olmus olursunuz.

Esenlikler dilerim. 🍀🍀

diablerose

5 uzerinden 4.7 almis. uygulayabilicekseniz fena durmuo. ama bnm kedim hicbi seye musade etmio. ne zmn boyle bisi alsam bosa para vermis oluyorum.

Rgms

@Kzcbusra Bunu her gün diş etlerine sıkmak için kullanıyorum. Dişlerini fırçalamıyorkende sıkardım ancak öyle beyazlatıcı bir etki görmedim. İki aydır dişlerini haftada en az iki üç kez fırçalıyorum. Tek başına crystalin ile mekanik etki olmadan diş üzerinde biriken yemek artıklarını önlemek mümkün değil.

Kzcbusra

@Rgms fırçalama derken nasıl bir ürün kullaniyosunuz acaba