Kedim Aşırı Agresif Isırıyor

Kedim severken bianda kulakları arkaya atıp ısırıyor ne yapabilirim

9 CEVAP

Bobur

Sizinle oyun oynamak istiyor. Muhtemelen yavru ve sizi kardeşi yerine koymuş. Oyunun dozajını siz ayarlamalısınız. Zamanla size üstünlük kurabilir veya hareketlerini alışkanlık hale getirebilir. Daha çok oyalanacağı oyuncaklarla oynatabilirseniz daha iyi olur. Elinizi sert ısırdığında oyun oynamayı keserseniz alışkanlığa dönüşmez.

Yapıyorum ama hala ısırıyor

diablerose

oltayla oynatin bence

Oltaylada oynatıyorum durum şu seviyorum kafasını en çok zaten kafa tarafını sevdiriyor sırtını karnınhiç sevdirmiyor severken bi anda aşırı ısırmaya başlıyor kulaklarını arkaya itiyor

diablerose

ısırınca sevmeyi bırakın. öyle kabullenin, yapcak bisi yok

Thasari

Bizde de böyle ya 5 aylıkken oyun olarak başladı her yapışında söylendiği gibi hayır diyorum elimi çekip uzaklaşıyorum ilk yapışından beri 10. aydayız ısırık şiddetlendi :D bileğimdeki kemiğe falan da gelince daha da yükleniyor derimi sıyırmak istiyor yani çok belli :D elimi çekince bozuluyor ama hani üzerime atlayıp işi büyütmeye çalışmıyor allahtan, deli gibi de başka şeylerle oyun oynuyor halimiz bu çok oyuncu çünkü, sanırım ısırık huyu kabullendim artık ben

Kurta057

Gayet normal ısırmasın diyorsan huyunu bildiğin kediyi sahiplencektin yavru kedi değil kedilerin huyu 6 aydan sonra oturuyor ondan sonra değiştiremezsin belki kısırlaştırınca sakinleşir

Deliliyor vücüdümda et kalmadı 🤣🤣

Palyaco

Bizdede vardı kız kardeşimde 1 yaşına girince durgunlasti yavruluk döneminde çok ısırdı cok tirmaladi 10 ay boyunca 1 yaşına girince sakinlesiyorlar