Kedim Kusmaya Çalışıyor.

Merhaba iyi geceler. Kedim gün içinde öksürmeye başlıyor ve ardından kusacak gibi oluyor öğürme sesi geliyor vücut bir şey atmak istiyor ama kusmuyor son günlerde. Malt macunu da veriyorum . Şükür iştahında da sorun yok. Neden olabilir sizce ? Başına böyle bir durum gelen var mı ?

6 CEVAP

miabia

Bu durumu biz kısırlaştırdıktan sonra yaşamıştık , ameliyat sonrası böyle şeyler olabilir zamanla geçer demişlerdi 1 haftaya geçmişti . Ama herhangi bir ameliyat durumu söz konusu değilse bilemiyorum

gayelise

Gün içinde yediği bir şey olduysa boğazında kalmış olabilir ya da tüy yutmuştur sürekli devam ederse veterinere götürün

Bobur

Öksürüyor demişsiniz. O kusma değil, insanlardaki gibi balgam atmaya çalışıyorlar. Vakit kaybetmeden veterinere gösterin.

Son günlerde bir kaç kere yaşandı. Umarım tüy sorunudur malt da veriyoruz oysa. Uzun tüylü bir kedi çim almayı düşünüyorum belki o fayda sağlar. Önereceğiniz bir ürün varsa memnun olurum. Geçmezse veterinere götüreceğim.

Güncel

AleynaParlak

Midesindeki yumağı kusmaya çalışıyor ve malt kullanmanız gerekiyor