Kedimin Agzı Çok Kötü Kokuyor Ne Yapmalıyım

melikecet

Ayrıca suanda süt diş döküyor ne yapılabilir

3 CEVAP

inferi0r

Diş değişiminde koku olabilir demişti bize veteriner. Kendiliğinden geçecektir ama diş köklerine bakın isterseniz kızarıklık şişlik gingivit benzeri bir şey yoksa geçer.

pablopicasso

Diş değişiminde kokması normal. Bir çay bardağı kaynatılıp, soğutulmuş suya bir çay kaşığı karbonatı eritip, çay kaşığı ile sabah akşam ağız kenarından verip gargara gibi yaptırırsanız işe yarayacaktır. Biz o dönem öyle çözmüştük.

Badem22

Yaş mamadan dolayı ağız çok kokar diye biliyorum ama ne yapılırım maalesef bilmiyorum